Domek wesoła

Żłobek

Domek Wesoła zapewnia opiekę rozwój psychomotoryczny i intelektualny również dzieciom poniżej 2,5 roku. Jako żłobek pragniemy być wsparciem dla rodziców w wychowywaniu ich pociech.

Mamy głębokie przekonanie, że oddając swoje dzieci pod naszą opiekę na kilka godzin dziennie, niejako zapraszacie nas Państwo do swojej rodziny. Odtąd razem będziemy przeżywać radości i troski Waszych maluchów, razem też przyjdzie nam zmierzyć się z kolejnymi wychowawczymi wyzwaniami.

Wspólna przygoda

To wspólne towarzyszenie małemu człowiekowi w odkrywaniu świata może być fascynującą podróżą po świecie emocji, potrzeb, reakcji, sukcesów i uczenia się na błędach. Domek Wesoła zaprasza najmłodszych adeptów do nowo zaprojektowanej sali tak, by mogła ona zapewnić im jak najlepsze warunki do pracy i zabawy. W sali znajdują się nowe meble i zabawki, wygodny fotel do przytulania, miejsce do jedzenia i pracy w czasie zajęć, a także nowa, wyposażona odpowiednio łazienka. W naszej placówce, priorytetem są odpowiednie warunki pod kątem higienicznym. Dzieci korzystają z ręczników jednorazowych oraz korzystają z dystrybutora ze świeżą wodą pitną, a do sali w której przebywają dzieci nie mają wstępu osoby do tego nieupoważnione. Grupa żłobkowa posiada swój własny ogródek oddzielony od reszty placu zabaw, tak by zapewnić Maluszkom maksimum bezpieczeństwa, intymności i zaoferować sprzęty i zabawki adekwatne do ich wieku.

Nasz dzień

Jesteśmy czynni od poniedziałku do piątku w godz. 6:30 – 18.00